[:nl]

Speelschema wk 2014

Speelschema van het Nederlands elftal op het wk 2014

  • Spanje – Nederland vrijdag 13 Juni om 21:00
  • Australie – Nederland woensdag 18 juni om 18:00
  • Nederland – Chili maandag 23 juni om 18:00

Hieronder vind je het volledige speelschema voor het WK 2014

Donderdag 12 Juni 2014

  • Groep A Brazilie – Kroatie 22.00, Sao Paulo

Vrijdag 13 Juni 2014

  • Groep A Mexico – Kameroen 18:00, Natal
  • Groep B Spanje – Nederland 21:00, Salvador
  • Groep B Chili – Australie 00:00, Cuiaba

zaterdag 14 Juni

  • Groep C Colombia – Griekenland 18:00, Belo Horizonte
  • Groep D Uruguay – Costa Rica 21:00, Fortaleza
  • Groep D Engeland – Italie 00:00, Manaus

zondag 15 Juni

  • Groep C Ivoorkust – Japan 03:00, Recife
  • Groep E Zwitserland – Ecuador 18:00, Brasilia
  • Groep E Frankrijk – Honduras 21:00, Porto Alegro
  • Groep F Argentinie – Bosnie-Herzegovina 00:00, Rio de Janeiro

Maandag 16 juni

  • Groep G Duitsland – Portugal 18.00, Salvador
  • Groep F Iran – Nigeria 21.00 uur, Curitiba
  • Groep G Ghana – Verenigde Staten 00:00, Natal

Dinsdag 17 Juni

  • Groep H België – Algerije 18:00, Belo Horizonte
  • Groep A Brazilië – Mexico 21:00, Fortaleza
  • Groep H Rusland – Zuid-Korea 24.00, Cuiaba

Woensdag 18 Juni

  • Groep B Australie – Nederland 18:00, Porto Alegre
  • Groep B Spanje – Chili 21:00, Rio de Janeiro

Donderdag 19 Juni

  • Groep C Colombia – Ivoorkust 18:00, Brasilia
  • Groep D Uruguay – Engeland 21:00, São Paulo
  • Groep C Japan – Griekenland 00:00 uur, Natal

Vrijdag 20 juni

  • Groep D Italië – Costa Rica 18:00, Recife
  • Groep E Zwitserland – Frankrijk 21:00, Salvador
  • Groep E Honduras – Ecuador 00:00, Curitiba

Zaterdag 21 juni

  • Groep F Argentinië – Iran 18:00, Belo Horizonte
  • Groep G Duitsland – Ghana 21:00, Fortaleza
  • Groep F Nigeria – Bosnië-Herzegovina 00:00, Cuiaba

Zondag 22 Juni

  • Groep H Belgie – Rusland 18:00, Rio de Janeiro
  • Groep H Zuid-Korea – Algerije 21:00, Porto Alegre
  • Groep G Verenigde Staten – Portugal 00:00, Manaus

Maandag 23 juni

  • Groep B Australie – Spanje 18:00, Curitiba
  • Groep B Nederland – Chili 18:00, Sao Paulo
  • Groep A Kameroen – Brazilie 22:00, Brasilia
  • Groep A Kroatie – Mexico 22:00, Recife

Dinsdag 24 juni

  • Groep D Italie – Uruguay 18:00, Natal
  • Groep D Costa Rica – Engeland 18:00, Belo Horizonte
  • Groep C Japan – Colombia 22:00, Cuiaba
  • Groep C Griekenland – Ivoorkust 22:00, Fortaleza

Woensdag 25 Juni

  • Groep F Nigeria – Argentinie 18:00, Porto Alegre
  • Groep F Bosnie-Herzegovina – Iran 18:00, Salvador
  • Groep E Honduras – Zwitserland 22:00, Manaus
  • Groep E Ecuador – Frankrijk 22:00, Rio de Janeiro

Donderdag 26 Juni

  • Groep G Verenigde Staten – Duitsland 18:00 uur, Recife
  • Groep G Portugal – Ghana 18:00, Brasilia
  • Groep H Zuid-Korea – Belgie 22:00, Sao Paulo
  • Groep H Algerije – Rusland 22:00, Curitiba

Vrijdag 27 Juni

  • Rustdag

Zaterdag 28 Juni

  • AF 1 Winnaar groep A – Tweede groep B 18:00, Belo Horizonte
  • AF 2 Winnaar groep C – Tweede groep D 22:00, Rio de Janeiro

Zondag 29 Juni

  • AF 3 Winnaar groep B – Tweede groep A 18:00, Fortaleza
  • AF 4 Winnaar groep D – Tweede groep C 22:00, Recife

Maandag 30 Juni

  • AF 5 Winnaar groep E – Tweede groep F 18:00, Brasilia
  • AF 6 Winnaar groep G – Tweede groep H 22:00, Porto Alegre

Dinsdag 1 Juli

  • AF 7 Winnaar groep F – Tweede groep E 18:00, São Paulo
  • AF 8 Winnaar groep H – Tweede groep G 22:00, Salvador

Woensdag 2 Juli

  • Rustdag

Donderdag 3 Juli

  • Rustdag

Vrijdag 4 juli

  • KF 1 Winnaar AF 5 – Winnaar AF 6 18:00, Rio de Janeiro
  • KF 2 Winnaar AF 1 – Winnaar AF 2 22:00, Fortaleza

Zaterdag 5 Juli

  • KF 3 Winnaar AF 7 – Winnaar AF 8 18:00, Brasilia
  • KF 4 Winnaar AF 3 – Winnaar AF 4 22:00, Salvador

Zondag 6 Juli

  • Rustdag

Maandag 7 Juli

  • Rustdag

Dinsdag 8 Juli

  • HF 1 Winnaar KF 2 – Winnaar KF 1 22:00, Belo Horizonte

Woensdag 9 Juli

  • HF 2 Winnaar KF 4 – Winnaar KF 3 22:00 uur, Sao Paulo

Donderdag 10 Juli

  • Rustdag

Vrijdag 11 Juli

  • Rustdag

Zaterdag 12 Juli

  • Troostfinale Verliezer HF 1 – Verliezer HF 2 22:00, Brasilia

Zondag 13 Juli

  • Finale Winnaar HF 1 – Winnaar HF 2 21:00 uur, Rio de Janeiro

[:en]engelse pagina[:]